Užíváním tohoto webu souhlasíte s použitím souborů cookies, které tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Co jsou cookies?

Napsali o nás

“Pod přístřeškem od Vaší firmy jsme už strávili pár příjemných víkendových výletů a dvě dovolené. Pokaždé nám výborně sloužil a jsme s ním velmi spokojení .” Lenka S.

 “Zásilka došla v pořádku, s barevným provedením a s řemeslným zpracováním jsme velice spokojení. Těší nás, že jsme se je rozhodli dát vyrobit u Vás.” Anton K.

“Předstan přesně pasuje na karavan , velmi jednoduše se staví i skládá a celkově užívání karavanu se výrazně zlepšilo. Určitě, pokud budeme mít tu možnost, doporučíme Vaše výrobky i ostatním kolegům karavanistům.” Petr a Jarmila D.

„Obaly na batohy na motorku již dorazily. Jsou pěkné a jsem spokojený s vaší prací a rychlým provedením. Jakmile budu mít další požadavky, s radostí se na Vás obrátím.“ David J

Všechno pasuje jako originál. Zpracování je perfektní. Z vaší strany je to 100% práce, tak jak jsem požadoval. Ještě jednou děkuji především za provedení v tak krátkém čase. Určitě Vás příště doporučím.“ RR